Maszyny rolnicze Kolno

Agronova - Maszyny rolnicze Kolno

Nasza oferta to szeroki wybór najwyższej jakości maszyn rolniczych, dostępnych w okazyjnych cenach. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami. Znajdziesz u nas maszyny i części zamienne takich marek, jak Krone, Amazone i wiele innych.

Asortyment naszego sklepu jest kompletny. Oferujemy taki sprzęt, jak między innymi: kultywatory, brony, pługi, agregaty uprawowe, kosiarki, prasy, przyczepy i wiele innych maszyn oraz elementów wyposażenia rolniczego.

Stawiamy na pełne zadowolenie Klienta. Oznacza to troskę o najwyższą jakość produktów objętych gwarancją. Wyróżnia nas także wszechstronność usług. Służymy fachowym doradztwem oraz wsparciem pozakupowym, między innymi w formie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Maszyny rolnicze Kolno - Nowe maszyny

NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANI PRODUCENCI

Czołowi producenci

Jesteśmy przekonani, że w przypadku maszyn rolniczych nie warto iść na kompromisy. Dlatego wybierając w Kolnie maszyny rolnicze z naszego asortymentu, masz gwarancję otrzymania produktów od najlepszych producentów. Współpracujemy z takimi markami, jak: Amazone, Gregoire Besson, Krone, MX, Swimmer, Scharmuller, czy Troilet.

Każdy produkt jest objęty gwarancją. W razie konieczności przeprowadzenia napraw gwarancyjnych lub pogwarancyjnych zapraszamy do naszego serwisu.

Agronova - Poznaj naszą pełną ofertę

Serwis maszyn rolniczych

Jesteśmy stałym wsparciem dla naszych Klientów, również po zakończeniu procesu sprzedaży. Działamy jako serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się profesjonalną, kompleksową naprawą sprzętu takich marek, jak między innymi: Amazone, Krone, MX, Trioliet, Schäfer, Swimmer, Kranzle, Metal-Technik, Scharmüller, Gregoire Besson, czy Intertech. Realizację naprawy wykonujemy w naszym punkcie, u klienta lub w miejscu korzystania z maszyny – zgodnie z życzeniem Klienta.

Nasze usługi serwisowe obejmują:

  • regulację czujników utrzymujących kierunek jazdy w prasach KRONE
  • instalację systemu owijania siatką w prasach KRONE
  • ostrzenie specjalistycznych noży tnących w sprzęcie KRONE
  • naprawę systemów i elementów hydrauliki, automatyki oraz instalacji elektrycznej
  • dobór optymalnych środków smarnych,
  • wycenę wraz z weryfikacją stanu technicznego
  • dojazd do klienta
  • szkolenia operatorów w zakresie obsługi nabytych maszyn
  •  

Części zamienne

Posiadamy szeroki wybór maszyn rolniczych, ale też części zamiennych do sprzętu. Znajdziesz u nas oryginalne części do maszyn rolniczych. Również w ramach napraw serwisowych stosujemy podzespoły o niepodważalnej jakości i sprawności, pochodzące od sprawdzonych producentów.

Finansowanie maszyn rolniczych

Wspieramy Klientów w zakresie pozyskiwania finansowania zakupu sprzętu. Przy wyborze maszyn marek KRONE, TRIOLIET i AMAZONE oferujemy finansowanie bezpośrednie. W przypadku wszystkich maszyn możesz liczyć na naszą pomoc w procesie uzyskania kredytu lub leasingu na preferencyjnych warunkach.

Maszyny rolnicze Kolno - FAQ

Wybierając maszyny rolnicze w Kolnie, warto postawić na firmę Agronova. Nasza siedziba znajduje się nieopodal tej miejscowości. Oferta, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, to nowe maszyny od najlepszych producentów. Znajdziesz u nas również wszystkie niezbędne części zamienne oraz skorzystasz z fachowego serwisu.

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, co jest gwarancją trafnego doboru dostawców maszyn rolniczych i części zamiennych. Stawiamy na wszechstronność, wspierając klientów również w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dla nas zadowolenie Klienta zawsze jest priorytetem.

Jesteśmy do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zadzwoń do nas, wybierając odpowiedni numer z listy znajdującej się w zakładce kontaktowej.

Służymy wsparciem doradczym w zakresie wyboru sprzętu, wypełniania wniosków, tworzenia planów i rejestrów i w wielu innych obszarach. Pomagamy w uzyskaniu finansowania oraz realizujemy usługi serwisowe.

Galeria zdjęć

Najnowsze wpisy