KRONE

EasyCut_F-R_118 kosiarka przednia na pierwsz• stron© jak wchodzi si© na kosiarki

Kosiarki

Warunkiem wyprodukowania wysokiej jakości paszy jest dokładnie ułożony i czysty pokos. Kosiarki firmy Krone zapewniaja czyste i dokładne koszenie. Pracują przekonująco zarówno na łąkach jak i pastwiskach oraz przy zbiorze długołodygowej paszy z produkcji polowej.

KW_091

Przetrząsacze

W przetrząsaczach karuzelowych firmy KRONE  wiele innowacji, jak np. bezobsługowe sprzęgła palcowe oraz przekładnia napędu wirników, pracującą w oleju. Przetrząsacze firmy KRONE, podobnie jak ich kosiarki rotacyjno-tarczowe i talerzowe, zapewniają najwyższą jakość pracy.

Zagrabiarki karuzelowe

Zgrabiarki do siana Swadro pracują z dużą szybkością, jednocześnie nie tracąc przy tym dokładności, co pokazuje, że nie bez przyczyny cieszą się opinią ekonomicznych maszyn. Cechują się rozwiązaniami technicznymi, wydajnością i jakością pracy.

Prasy i prasoowijarki

Prasy to maszyny rolnicze, służące do zbierana siana, słomy lub zielonki, jest pożądanym sprzętem w gospodarstwie, ponieważ zdecydowanie usprawnia żniwa. Okrągłe bale we wszystkich wariantach dzięki przenośnikowi łańcuchowo-listwowemu KRONE, który zapewnia najwyższą niezawodność zwijania. Możliwości wyboru to stała komora prasowania o średnicy 1,25 m lub 1,55 m, albo zmienna komora prasowania o średnicy od 0,90 m do 2,10 m.

Przyczepy

Przyczepy Krone służą jako przyczepa zbierająca, wóz dozujący, jak również pojazd do transportu sieczki. To generacja przyczep zbierających wyznaczająca nowy poziom.

Prasy kostkujące

Prasa kostkująca BiG Pack firmy Krone zapewnia wysoki komfort, jest łatwa w obsłudze i pracuje na wszystkich materiałach. Krone zapewnia dla każdych wymagań optymalną prasę do formowania bel prostopadłościennych, o wymiarach kanału od 80x70 cm do 120x130 cm, niezależnie od tego , czy prasowana jest słoma , siano albo kiszonkę.

Sieczkarnie

Wyznaczanie tendencji. Rolnictwo jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Dlatego KRONE wyznacza nowy poziom, wprowadzając pierwszą sieczkarnię polową o mocy powyżej 1.000 Dostosowanie sprawdzonych cech dużej techniki w taki sposób, aby również „małe” BiG X dostarczały cenioną na całym świecie jakość sieczki KRONE, tak brzmiało zadanie w celu realizacji nowej serii konstrukcyjnej. Z tego powodu KRONE przeanalizowała i przetestowała początkowo współdziałanie mocy silnika, szerokości bębna sieczkarni i jakości sieczki. Decydujące jest to, co wychodzi górą. Aby zawsze było to tak samo dobre kompletny proces sieczkowania musi być precyzyjnie dostosowany do siebie, począwszy od pobierania aż do łuku wyrzucania.

Maszyny do pelletu

Premos 5000 To pierwsza mobilna pelleciarka na rynku produkująca pellet bezpośrednio z pokosu na polu. Dzięki tej pelleciarce pellety mają właściwości materiału sypkiego , więc są łatwe w zastosowaniu.

Miecze 8
19-206 Rajgród

+48 555 555 555
+48 555 444 444

biuro@agronova.net.pl