Maszyny rolnicze Bielsk Podlaski

Agronova - Maszyny rolnicze Bielsk Podlaski

Nasza oferta to szeroki asortyment jakościowych maszyn rolniczych w przystępnych cenach. Stawiamy na współpracę z najlepszymi dostawcami. Znajdziesz u nas sprzęt takich marek, jak między innymi Amazon czy Krone.

Pragniemy spełnić oczekiwania każdego klienta, stale rozbudowując ofertę. Dostępne są w niej dzisiaj między innymi:  pługi, opryskiwacze, pelleciarki, prasy, przetrząsacze, sieczkarnie, kultywatory, brony, siewniki, rozsiewacze i wiele innych maszyn. Dostarczamy również wszelkie niezbędne części rolnicze.

Służymy kompleksowym wsparciem. Nie tylko sprzedajemy sprzęt rolniczy, ale również doradzamy przy jego wyborze. Pomagamy uzyskać korzystne finansowanie zakupu, działamy też jako serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych.

Maszyny rolnicze Bielsk Podlaski - Nowe maszyny

NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANI PRODUCENCI

Czołowi producenci

Wybierając nasze produkty, stawiasz na jakość potwierdzoną renomą marki. Współpracujemy bowiem tylko ze sprawdzonymi dostawcami, takimi jak: Amazone, Krone, Kranzle, Gregoire Besson, Swimer, Scharmuller, MX, czy Trioliet.

Każda maszyna dostępna w naszym sklepie jest objęta gwarancją producenta. Natomiast ewentualne wymiany części i naprawy wykonujemy w naszym autoryzowanym serwisie.

Agronova - Poznaj naszą pełną ofertę

Serwis maszyn rolniczych

Bez względu na to, jakiej marki sprzęt wybierzesz, możesz liczyć na nasze wsparcie w ramach serwisowania maszyny. Zajmujemy się zarówno naprawą, jak i konserwacją sprzętu rolniczego. Niezbędne czynności wykonujemy w miejscu wybranym przez klienta. Działamy w naszej siedzibie, w placówce klienta lub w lokalizacji użytkowania danego sprzętu.

Zakres usług naszego serwisu obejmuje:

  • regulację czujników w prasach Krone,
  • instalację systemu owijania siatką w prasach Krone,
  • fachowe ostrzenie ostrzy w maszynach Krone,
  • prace naprawcze związane z hydrauliką, automatyką i instalacją elektryczną,
  • dobór optymalnych środków smarnych,
  • dojazd w miejsce wskazane przez klienta,
  • profesjonalną wycenę i weryfikację stanu technicznego,
  • teoretyczne i praktyczne szkolenia operatorów zakupionych maszyn.

Części zamienne

Oferujemy nie tylko szeroki wybór maszyn, ale również ich części. Posiadamy pełny asortyment oryginalnych części rolniczych. Prowadzimy ich sprzedaż z wysyłką, możemy również sprowadzić każdy element do naszej siedziby. Podczas prac konserwacyjnych i serwisowych korzystamy wyłącznie z niezawodnych podzespołów, polecanych przez producentów sprzętu, co stanowi gwarancję niezawodności maszyn po regeneracji.

Finansowanie maszyn rolniczych

Oferujemy finansowanie bezpośrednie sprzętu marek Krone, Trioliet i Amazone. Klient ma do wyboru pożyczkę na preferencyjnych warunkach lub korzystny leasing. W przypadku sprzętu innych marek pomagamy w uzyskaniu kredytu z korzystnym oprocentowaniem.

Maszyny rolnicze Bielsk Podlaski - FAQ

Agronova to zaufany sklep z maszynami rolniczymi. Jeśli potrzebny Ci sprzęt rolniczy w Bielsku Podlaskim, odwiedź naszą siedzibę lub do nas zadzwoń bądź napisz. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz w zakładce kontaktowej.

Wyróżniają nas jakościowe produkty zaufanych producentów. Ponadto świadczymy kompleksową usługę od doradztwa zakupowego, przez sprzedaż, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Otwórz zakładkę kontaktową, aby do nas zadzwonić lub napisać.

Kompleksowe usługi doradcze (wypełnianie wniosków, tworzenie planów, rejestrów i inne), serwisowanie sprzętu rolniczego, wsparcie w uzyskaniu finansowania.

Galeria zdjęć

Najnowsze wpisy