Kränzle

Myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe i zamiatarki ręczne – to świat Kränzle. Program produktów Kränzle dzieli się na siedem zakresów efektywności, sięgających od myjek wysokociśnieniowych poprzez odkurzacze przemysłowe i zamiatarki ręczne aż po zastosowanie specyficznego osprzętu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przenośne myjki wysokociśnieniowe czy o urządzenia mobilne, czy o myjki wysokociśnieniowe w wykonaniu na zimną czy na gorącą wodę, czy też o instalacje stacjonarne – życzeniom klienta nie narzuca się praktycznie żadnych ograniczeń.

Myjki wysokociśnieniowe Kränzle na wodę zimną

Sercem każdej myjki wysokociśnieniowej jest pompa wysokociśnieniowa. Aby również tutaj zagwarantować doskonałą jakość i trwałość do produkcji głowic pomp używany jest wyłącznie kuty mosiądz specjalny.

Myjki wysokociśnieniowe Kränzle z silnikiem benzynowym

Myjki wysokociśnieniowe Kränzle z silnikiem benzynowym oferują pełną niezależność od będących do dyspozycji źródeł prądu. Z mocnymi silnikami Hondy o mocy od 5,5 do 13 KM są one wyposażone zarówno w linii Kompakt jak i w linii Profi-Jet na praktycznie każde wyzwanie. A wyposażenie ukierunkowane jest perfekcyjnie na użytkowanie w trudnych warunkach. I tak linia Kompakt oferuje ochronę przeciwuderzeniową z przodu i z tyłu, hamulec nastawny mimośrodowy, pokrywę zabezpieczającą przed spalinami i duże koła z ogumieniem pełnym jako wyróżniki.

Myjki wysokociśnieniowe Kränzle na wodę gorącą

Myjki wysokociśnieniowe na wodę gorącą Kränzle-therm łączą w sobie mnóstwo innowacji technicznych. Zapewniają one dużą wydajność niezawodność, bezpieczeństwo i komfort obsługi w użytkowaniu codziennym. Regulowana moc palnika za pomocą temperatury lub wydajność procentową według wielkości zadanych jest jednym z technicznych wyróżników serii Kränzle-therm. Optyczna kontrola płomienia, licznik roboczogodzin i bogate wyposażenie bezpieczeństwa czynią Kränzle-therm absolutnie bezpiecznymi, sprzyjającymi środowisku naturalnemu, czystymi i cichymi produktami.

Odkurzacze przemysłowe Kränzle

Odsysacze mokre i suche Kränzle Ventos E/L są prawdziwymi urządzeniami uniwersalnymi, wyposażonymi w perfekcyjną technikę. Innowacyjna zasada konstrukcji umożliwia wyraźnie lepsze wykorzystanie worka filtracyjnego w stosunku do innych oferentów. A za pomocą elektronicznej regulacji siły ssania przygotowywana jest tylko taka moc ssania jaka wymagana jest dla każdorazowego zastosowania. Dalsze szczegóły technologiczne i praktyczne czynią odsysacze Ventos Kränzle odsysaczami mokrymi i suchymi, z których nie chce się już nigdy zrezygnować.

Myjki przenośne i kompaktowe

Seria myjek ciśnieniowych K 1050 gwarantuje profesjonalną jakość do typowych zastosowań przy domu i w ogrodzie po korzystnej cenie. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom konstrukcyjnym ukierunkowanym dla indywidualnego użytkownika firmie Kränzle udało się połączyć profesjonalną jakość zajmującą niewiele miejsca i kosztooszczędną z kompaktową, ładną i niewielką obudową.

Począwszy od wersji przenośnej K 1050 P, a skończywszy na mobilnym wykonaniu K 1050 TST ze zintegrowanym bębnem na wąż, znajdziecie Państwo wszystko, czego możecie oczekiwać od produktu na najwyższym poziomie.