Maszyny rolnicze

MASZYNY ROLNICZE

Krone

Rodzinne przedsiębiorstwo Krone to specjalista w dziedzinie zbioru pasz. To firma innowacyjna i kompetentna . Krone produkuje kosiarki rotacyjne, przetrząsaczo-zgrabiarki, zgrabiarki pokosowe, przyczepy zbierające i przyczepy do transportu zielonki, prasy do formowania bel oraz sieczkarnie.

amazone

Amazone

Grupę Amazone należy rozumieć jako działającego na całym świecie oferenta systemów inteligentnej uprawy roślin, koncentrującego się na nowych , innowacyjnych koncepcjach maszyn, serwisu i doradztwa w zakresie techniki nawożenia , ochrony roślin, uprawy gleby oraz technik siewu.

Trioliet

Trioliet jest czołową firmą holenderską specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży maszyn oraz systemów do żywienia w nowoczesnych, profesjonalnych gospodarstwach chowu bydła.

Kranzle

Firma Kränzle powstała w 1974 roku. Produkuje myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe i zamiatarki ręczne. Jest ona liderem w produkcji tych produktów. Produkty tej firmy są wykorzystywane w przemyśle, rolnictwie, ogrodnictwie.

Gregoire Besson

W GREGOIRE-BESSON ochrona ziemi jest podstawową wartością . Nasza profesja to konstruowanie maszyn uprawowych mogących współpracować ze wszystkimi typami ciągników, jakakolwiek będzie ich moc i struktura rolnicza, w której się rozwijają

Swimer

Firma Swimer zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych . Sztandarowym produktem jest typoszereg zbiorników do magazynowania wszelkiego rodzaju substancji płynnych m.in. paliw, AdBlue, nawozów,wody i wszelkiego rodzaju środków chemicznych.

Scharmuller

To jeden z wiodących producentów zaczepów rolniczych, który od 2004 roku działa na naszym rynku. Produkuje praktycznie każdy zaczep, do każdej maszyny i na każde zamówienie. Firma wszystkie swoje produkty sprzedaje ze stosowną homologacją, ponieważ bezpieczeństwo użytkownika jest bardzo istotnym elementem filozofii marki Szharmuller.

Ładowacze czołowe MX

Wieloletnia działalność firmy spowodowała że jest ona jest jednym z większym producentów ładowaczy czołowych. Sprzedaje pełną gamę produktów w 64 krajach na świecie. Firma ułatwia codzienną pracę związaną z obsługą w rolnictwie. Szeroka gama produktów odpowiada wielu modelom ciągników rolniczych o różnej mocy.

Miecze 8
19-206 Rajgród

biuro@agronova.net.pl