Amazone

Rozsiewacze nawozów zawieszane

Rozsiewacz ZA-x Perfect Dwutarczowy rozsiewacz dla małych i średnich gospodarstw lub do pracy na terenach zielonych. ZA-X Perfect jest łatwo ustawiany i pozwala na dokładny rozsiew dostępnych w handlu nawozów na szerokość roboczą do 18 m a mocznika do 15 m.

Rozsiewacz ZA-M Dwutarczowy rozsiewacz ZA-M ze zbiornikiem o pojemności 3.000 l i szerokością roboczą 36 m to idealna maszyna dla przedsiębiorstw usługowych i dużych gospodarstw rolnych przykładających duże znaczenie do bezpieczeństwa i niezawodności. Powoli obracające się wysokowydajne mieszadła i niskie liczby obrotów tarcz rozsiewających dbają o bardzo równy, delikatny przepływ nawozu. Rozsiewacz ZA-M Profis Hydro z wagą i zbiornikiem o pojemności od 1500 do 3000 l ma masę użutkową 3100 kg i szer. roboczą 36 m. Precyzja i pewność dzięki prostemu ustawianiu dawki rozsiewu oraz szer. rob. bez konieczności wykonywania próby kręconej. To oszczędza czas !

Rozsiewacz ZA-V Rozsiewacz zawieszany ZA-V jest dostępny ze zbiornikiem o pojemności od 1.400 do 4.200 l a jego prędkości robocze sięgają 30 km/h. Dzięki wysokiej przepustowości wynoszącej do 390 kg/min i szerokości roboczej do 36 m rozsiewacz ten osiąga wyjątkowo duże wydajności powierzchniowe.

Komunikacja ISOBUS, technika ważenia, hydrauliczny lub elektryczny zestaw Limiter V albo V+ do rozsiewu granicznego i wiele innych opcji czynią z ZA-V jeden z najnowocześniejszych rozsiewaczy nawozów w swojej klasie. Rozsiewacz ZA-TS Rozsiewacze zawieszany ZA-TS i zaczepiany ZG-TS są produkowane w wersjach ze zbiornikami o pojemności od 1400 l do 8200 l i wyposażone w nowy układ rozsiewu TS. Zastosowanie układu rozsiewu TS pozwala na uzyskiwanie szerokości roboczej do 54 m przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego obrazu rozsiewu granicznego, dzięki czemu rozsiewacze ZA-TS i ZG-TS wyposażone w magistralę ISOBUS są absolutnymi liderami wysokowydajnego rozsiewu. Niezawodna technologia ważenia, precyzyjne systemy rozsiewu granicznego AutoTS i ClickTS, jak również innowacyjna technika ArgusTwin i WindControl i wiele innych opcji czynią z tych rozsiewaczy najnowocześniejsze maszyny w swojej klasie.

Rozsiewacz ZA-x Perfect

Rozsiewacz ZA-M

Rozsiewacz ZA-V

Rozsiewacz ZA-TS