Maszyny rolnicze Ciechanowiec

Agronova - Maszyny rolnicze Ciechanowiec

Nasza oferta to jakościowe maszyny rolnicze w niskich cenach. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu, dostarczanego nam przez najlepszych producentów na rynku, takich jak Amazone, Krone i Trioliet.

Pragniemy spełnić oczekiwania wszystkich Klientów, dlatego oferujemy szeroki asortyment sprzętu rolniczego. Zakupisz u nas takie maszyny i inne elementy wyposażenia rolniczego, jak: brony, agregaty uprawowe, kosiarki, siewniki, rozsiewacze, opryskiwacze, prasy, sieczkarnie, zgrabiarki, pelleciarki, przyczepy i wiele innych. Wszystkie produkty są objęte gwarancją.

Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi. Dlatego chętnie służymy doradztwem na każdym etapie dokonywania zakupów, Świadczymy także usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

Maszyny rolnicze Ciechanowiec – Nowe maszyny

NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANI PRODUCENCI

Czołowi producenci

Jesteśmy przekonani, że w kwestii tak kluczowych strategicznie maszyn, jak te wykorzystywane w rolnictwie, nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego oferujemy wyłącznie sprzęt od najbardziej renomowanych producentów, takich jak: Amazone, Gregoire Besson, MX, Krone, Swimer, Scharmuller, czy Trioliet.

Każdy produkt dostępny w asortymencie naszej firmy objęty jest gwarancją. W przypadku jakiejkolwiek awarii możesz liczyć na nasze wsparcie serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne.

Agronova - Poznaj naszą pełną ofertę

Serwis maszyn rolniczych

Przywracamy sprawność maszynom rolniczym, zajmując się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Usługi świadczymy w wybranym przez Klienta miejscu – u zleceniodawcy, w lokalizacji aktualnego użytkowania sprzętu lub w naszej siedzibie.

Zakres usług naszego serwisu obejmuje:

  • przeszkolenie w teorii i praktyce w zakresie obsługi zakupionych maszyn
  • darmowa wycena oraz weryfikacja stanu technicznego
  • regulacja czujników (dla pras KRONE)
  • instalacja systemu owijania pras (dla pras KRONE)
  • ostrzenie noży tnących (dla maszyn KRONE)
  • oszacowanie usterki w miejscu użytkowania sprzętu lub innej lokalizacji wskazanej przez Klienta
  • serwis naprawczy automatyki, hydrauliki oraz instalacji elektrycznej
  • pomoc w doborze środków smarnych

Części zamienne

Oferujemy nie tylko maszyny rolnicze, ale także części zamienne. Sprowadzamy je od renomowanych producentów, aby zagwarantować naszym Klientom niezawodność sprzętu. Również podczas przeprowadzania prac serwisowych korzystamy wyłącznie z oryginalnych, najwyższej klasy podzespołów.

Finansowanie maszyn rolniczych

Oferujemy każdemu Klientowi finansowanie bezpośrednie sprzętu marek AMAZONE KRONE i TRIOLIET. Jednak to nie wszystko! Bez względu na markę maszyny, którą wybierzesz, pomożemy w uzyskaniu preferencyjnych warunków kredytowania lub leasingu.

Maszyny rolnicze Ciechanowiec – FAQ

Agronova to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne maszyny rolnicze. Oferujemy sprzęt najwyższej klasy, objęty pełną gwarancją. Nasza firma zajmuje się również kompleksowym serwisowaniem sprzętu.

Stawiamy na niezawodne produkty i fachową obsługę. Posiadamy szeroki asortyment maszyn rolniczych, świadczymy także usługę doradczą przy zakupie oraz serwisowanie sprzętu. Wspieramy Klientów również w zakresie uzyskania finansowania zakupu maszyn rolniczych.

Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

Sprawdź podstronę kontaktową – znajdziesz tam niezbędne numery telefonów.

Poza maszynami oferujemy też części rolnicze. Świadczymy usługi z zakresu serwisowania sprzętu, pomagamy przy finansowaniu oraz jesteśmy wsparciem doradczym w zakresie wypełniania wniosków, tworzenia planów i rejestrowania maszyn.

Galeria zdjęć

Najnowsze wpisy